محیط تبلیغات

در این بخش شما نوع کمپین خود را بر اساس محیط نمایش تبلیغ کمپین مشخص می‌کنید. با انتخاب محیط اپلیکیشن یا محیط وب، تبلیغات شما در محیط مربوطه انتشار پیدا خواهد کرد. لازم به ذکر است، انتخاب این بخش تعیین‌کننده اصلی نوع کمپین شما خواهد بود و بعد از ساخت کمپین امکان تغییر آن وجود ندارد.
 شما بعد از انتخاب نوع محیط می‌توانید محدوده‌های زیر‌مجموعه آن را نیز مشخص کنید. در صورتی که محیط تبلیغات شما اپلیکیشن باشد تبلیغات شما تنها در محیط اپلیکیشن‌ها نمایش داده می‌شود در مرحله بعدی می‌توانید مشخص کنید اپلیکیشن‌هایی که تبلیغات شما در آنها انتشار پیدا می‌کنند اپلیکیشن‌های اندروئیدی باشند یا IOS و یا هر دو. اگر محیط تبلیغات خود را وب انتخاب کنید تبلیغات شما در وب سایت‌ها انتشار پیدا خواهند کرد. در مرحله بعدی می‌توانید مشخص کنید تبلیغات شما در محیط دسکتاپ و اندروئید و یا IOS نمایش داده شود.
در بخش دسته‌بندی کمپین می‌توانید موضوع کمپین خود را بر اساس دسته‌ بندی‌های موجود انتخاب کنید. انتخاب صحیح در این بخش به کمپین شما کمک خواهد کرد که در بهترین و مرتبط‌ترین بخش‌ها به نمایش در بیاید. لطفا در انتخاب درست آن دقت کنید.
آیا این متن توانست به شما کمک کند؟