جمع‌بندی و پرداخت کمپین

صفحه «جمع‌بندی و پرداخت» مرحله پایانی و آخرین مرحله از مراحل ایجاد کمپین تبلیغاتی می‌باشد. مشاهده این صفحه از ۲ مسیر امکان‌پذیر است: در صفحه ساخت هدف‌گذاری جدید و پس از تکمیل اطلاعات هدف‌گذاری و انتخاب گزینه «ذخیره و ادامه» یا در صفحه مدیریت کمپین‌ها با انتخاب گزینه «خلاصه کمپین و شارژ» به صفحه جمع‌بندی و پرداخت انتقال داده می‌شوید:

این صفحه از پنل برای هر تبلیغ‌دهنده، امکان مشاهده دقیق اطلاعات کمپین را فراهم می‌کند و در انتها می‌توانید پس از پرداخت، کمپین خود را اجرا کنید.

تبلیغ‌دهندگان از طریق ۴ بخشی که در تصویر زیر قابل مشاهده است به راحتی می­توانند اطلاعات مورد نیاز در ارتباط با کمپین خود را دریافت کنند و از طریق دکمه «شارژ کمپین» نسبت به شارژ کمپین خود اقدام کنند.

صفحه جمع‌بندی و پرداخت کمپین در شبکه تبلیغاتی مگنت

بخش ۱: کمپین

در این بخش می‌توانید اطلاعات کمپینی که قصد شارژ‌ آن را دارید، مشاهده کنید. اطلاعات کمپین شامل موارد «نام مشتری»، «نام کمپین» و «نوع کمپین» می‌باشد.

بخش ۲: خلاقه‌ها

در این بخش می‌توانید اطلاعات هر خلاقه‌ی کمپین و هدف‌گذاری‌های مربوط به آن را مشاهده کنید. همچنین موارد مهم هر خلاقه و هدف‌گذاری‌هایش، قابل مشاهده می‌باشد.

بخش ۳: پیام‌ها

در بخش سوم پیام‌های مهم کمپین قابل مشاهده است. به عنوان مثال «بودجه کل» جهت اجرای تمام هدف‌گذاری‌ها و «حداقل بوجه» لازم برای شروع کمپین نشان داده شده است تا با اطلاعات کافی جهت شارژ کمپین اقدام کنید.

بخش ۴: پرداخت

در انتهای صفحه اطلاعات کاملی در خصوص وضعیت مالی و پرداخت‌های حساب و کمپین شما در اختیارتان قرار داده شده است، تا اطلاعات لازم در خصوص «شارژ کمپین» را داشته باشید و با توجه به مبلغ باقی مانده حساب مگنت و بودجه کمپین، بتوانید «مبلغ پرداختی» مورد نظرتان را درج کنید. مبلغی که وارد می‌کنید؛ مقداری است که می‌خواهید در ادامه کمپین خود را شارژ کنید.

شارژ کمپین:

پس از مشاهده ۴بخش بیان شده و وارد کردن مبلغ پرداختی مورد نظرتان، لازم است تا نسبت به شارژ کمپین اقدام کنید. با فشردن دکمه «شارژ کمپین» به صفحه پیش نمایش پرداخت ارجاع داده می‌شوید:

پیش نمایش پرداخت کمپین در شبکه تبلیغاتی مگنت

در این صفحه به ۲ روش می‌توانید کمپین خود را شارژ کنید:

۱- پرداخت از حساب مگنت: در صورتی که اعتبار حساب خود را از طریق حسابداری شارژ نموده باشید و حساب مگنت شما دارای اعتبار باشد، می‌توانید از طریق این دکمه اقدام به شارژ کمپین خود نمایید.

۲- پرداخت از حساب بانکی: در صورتی که حساب مگنت شما دارای اعتبار نباشد یا مایل به پرداخت از طریق حساب بانکی خود باشید، می‌توانید از طریق این دکمه اقدام به شارژ کمپین کنید. این دکمه شما را به صفحه افزایش اعتبار منتقل می‌کند:

ورپد به درگاه بانک جهت افزایش اعتبار کمپین در شبکه تبلیغاتی مگنت

دکمه «ورود به درگاه بانک» شما را به صفحه درگاه پرداخت اینترنتی منتقل کرده و می‌توانید کمپین خود را شارژ کنید.

توجه۱: چنانچه پس از شارژ کمپین، بخواهد کمپین خود را متوقف کنید یا بخشی از بودجه آن را به کمپین دیگری انتقال دهید می‌بایست ابتدا کمپین خود را غیر فعال نموده و سپس با ارسال درخواست جدید در پنل یا تماس با  info@magnet.ir،  تمام و یا بخشی از بودجه کمپین به حساب مگنت شما انتقال می‌یابد.

توجه۲: اگر به هر دلیلی در درج مبلغ شارژ کمپین اشتباهی کنید و یا بخواهید مبلغ باقی‌مانده در حساب خود را برداشت ‌نمایید، می‌باید پس از توقف کامل تمامی کمپین‌های فعال، مراتب را با ارسال درخواست جدید در پنل یا تماس با  info@magnet.ir،  درمیان بگذارید و مگنت طی دو ماه بر اساس شماره شبای اعلام شده در حساب کاربری، که منطبق با نام درج شده در حساب کاربری شما نیز می‌باشد، تصفیه حساب لازم را انجام خواهد داد.

 

آیا این متن توانست به شما کمک کند؟