ساخت خلاقه همسان

این مدل از تبلیغات شامل متن‌ و عکس‌ است و مدل نمایش آن به نحوی است که با هارمونی رسانه‌ی نمایش دهنده‌، هماهنگی دارد و کاربر حس از هم گسیختگی تبلیغات از محتوای رسانه‌ را نخواهد داشت، لذا توجه را جلب کرده و مشتریان با کیفیت‌تری را به سمت محصول شما روانه خواهد ساخت.

تصویر زیر صفحه ساخت خلاقه همسان را نشان می‌دهد:

صفحه بارگذاری خلاقه همسان در شبکه تبلیغاتی مگنت

توجه: لازم به ذکر است که تکمیل موارد ستاره‌دار در ساخت خلاقه الزامی است.

به دلیل اینکه نمایش تبلیغات همسان به جایگاه نمایش رسانه ناشران وابسته است، تکمیل موارد ستاره‌دار موجود در این صفحه برای نمایش حداقل تبلیغات همسان الزامی است و در صورتی که سایر موارد نیز تکمیل گردد، فضاهای تبلیغاتی بیشتری به شما تعلق می‌گیرد و شانس دیده شدن شما افزایش می‌یابد. خب برای شروع لازم است تا قسمت‌های «مشخصات خلاقه»، «تنظیمات پیشرفته» و «وضعیت خلاقه» را تکمیل کنید. در جهت نمایش درست خلاقه همسان، تعداد کاراکترهای مجاز در قسمت «مشخصات خلاقه» را مطابق با لیست مشاهده شده در تصویر زیر تنظیم کنید:

تعداد کاراکتر مجاز اطلاعات خلاقه همسان در شبکه تبلیغاتی مگنت

یک نمونه تکمیل شده فرم در شکل زیر قابل مشاهده است:

تکمیل اطلاعات خلاقه همسان در شبکه تبلیغاتی مگنت

همچنین در قسمت تنظیمات پیشرفته، در صورتی که قصد دارید بازدیدکنندگان موبایل به مکانی متفاوت ارجاع داده شوند، تیک قرار دادن مقصد تبلیغات مجزا برای موبایل را زده و نسبت به تکمیل فیلد مربوطه اقدام کنید:

تنظیمات پیشرفته خلاقه همسان در شبکه تبلیغاتی مگنت

توجه: توجه کنید در صورتی که این تیک را بزنید، حتما باید فیلد مربوطه را تکمیل کنید.

سپس لازم است تا نسبت به بارگذاری لوگو و بنر اقدام کنید. می‌توانید «سایز و فرمت» لوگو و بنرهای مورد پذیرش در خلاقه همسان را مطابق با تصویر زیر مشاهده کنید و سپس به وسیله «بارگزاری بنر» یا «کشیدن و رها کردن بنر» در جایگاه مورد نظرتان، نسبت به بارگزاری بنر مورد نظر اقدام کنید.

بارگذاری خلاقه همسان در شبکه تبلیغاتی مگنت

توجه: بارگزاری «لوگو» الزامی است ولی بارگزاری «تصاویر» شانس دیده شدن شما را افزایش می‌دهد.

پس از بارگزاری تصاویر، در صورتیکه تصاویر بارگزاری شده با سایز و فرمت‌های مورد پذیرش خلاقه همسان منطبق باشد، کادر بارگزاری به صورت تصویر زیر تغییر پیدا می‌کند:

اطلاعات خلاقه همسان بعد از بارگذاری بنر در شبکه تبلیغاتی مگنت

در این کادر «فرمت» و «سایز» تصویر قابل مشاهده است و میتوانید به وسیله دکمه «ویرایش» و «حذف» نسبت به ویرایش یا حذف تصویر بارگزاری شده اقدام کنید. در صورتیکه تصویر بارگزاری شده با سایز و فرمت‌های مورد پذیرش خلاقه همسان منطبق نباشد، کادر بارگزاری به صورت تصویر زیر تغییر پیدا می‌کند:

اصلاح بنر خلاقه همسان در شبکه تبلیغاتی مگنت

در این صفحه نادرست بودن «سایز» یا «فرمت» قابل مشاهده است. همچنین می‌توانید سایز مورد پذیرش این تصویر را مشاهده کرده و نسبت به بارگزاری مجدد آن اقدام کنید.

پس از تکمیل فیلدها و بارگزاری تصاویر مورد نظرتان، جهت بدست آوردن دید نمایش تبلیغات توسط شما، چند نمونه از نمایش تبلیغات همسان قابل مشاهده می‌باشد:

نمونه نمایش تبلیغات همسان در شبکه تبلیغاتی مگنت

پس از تکمیل موارد فرم، با سه گزینه زیر مواجه می‌شوید:

دکمه‌های ذخیره‌سازی خلاقه همسان در شبکه تبلیغاتی مگنت

۱- ذخیره و ادامه: تمامی اطلاعات تکمیل شده توسط شما را ذخیره کرده و سپس شما را به صفحه ساخت هدفگذاری ارجاع می‌دهد.

۲- ذخیره: تمامی اطلاعات تکمیل شده توسط شما را ذخیره کرده و سپس شما را به صفحه مدیریت خلاقه‌ها ارجاع می‌دهد.

۳- بازگشت: هیچ کدام از اطلاعات تکمیل شده توسط شما را ذخیره نکرده و سپس شما را به صفحه مدیریت خلاقه‌ها ارجاع می‌دهد.

آیا این متن توانست به شما کمک کند؟