ساخت خلاقه ویدئویی بازشونده

این مدل از تبلیغات شامل بنر بازشونده، ویدئو و اچ ­تی ­ام ­ال (HTML) انتهای نمایش ویدئو است که به دلیل انتقال اطلاعات زیاد در زمانی کوتاه، جهت معرفی محصول جدید و آگاهی بخشی کاربران مناسب است.

تصویر زیر صفحه ساخت خلاقه ویدئویی باز‌شونده را نشان می‌دهد:

صفحه بارگذاری خلاقه ویدئویی بازشونده در شبکه تبلیغاتی مگنت

توجه: لازم به ذکر است که تکمیل موارد ستاره‌دار در ساخت خلاقه الزامی است.

برای شروع لازم است تا قسمت‌های «مشخصات خلاقه» و «وضعیت خلاقه» را تکمیل کنید. در جهت نمایش درست خلاقه ویدئویی باز‌شونده، تعداد کاراکترهای مجاز در قسمت «مشخصات خلاقه» را مطابق با لیست مشاهده شده در تصویر زیر تنظیم کنید:

تعداد کاراکتر مجاز اطلاعات خلاقه ویدئویی بازشونده در شبکه تبلیغاتی مگنت

یک نمونه تکمیل شده فرم در شکل زیر قابل مشاهده است:

تکمیل اطلاعات خلاقه ویدئویی بازشونده در شبکه تبلیغاتی مگنت

سپس لازم است تا نسبت به بارگذاری ویدئو و تصاویر اقدام کنید. می‌توانید نوع تصاویر و ویدئو مورد پذیرش در خلاقه ویدئویی باز‌شونده را مطابق با تصویر زیر مشاهده کنید و سپس به وسیله «بارگزاری» یا «کشیدن و رها کردن» در جایگاه مورد نظرتان، نسبت به بارگزاری ویدئو و تصاویر مورد نظر اقدام کنید.

بارگذاری خلاقه ویدئویی بازشونده در شبکه تبلیغاتی مگنت

توجه: بارگزاری «تصویر ابتدا»، « ویدئو » و «تصویر انتها»  الزامی است.

پس از بارگزاری تصاویر و ویدئو، در صورتیکه موارد بارگزاری شده با سایز و فرمت‌های مورد پذیرش خلاقه ویدئویی بازشونده منطبق باشد، کادر بارگزاری به صورت تصویر زیر تغییر پیدا می‌کند:

اطلاعات خلاقه ویدئویی بازشونده بعد از بارگذاری بنر در شبکه تبلیغاتی مگنت

در این کادر «فرمت» و «حداکثر حجم» ویدئو یا «سایز» تصویر قابل مشاهده است و میتوانید به وسیله دکمه «ویرایش» و «حذف» نسبت به ویرایش یا حذف موارد بارگزاری شده اقدام کنید. در صورتیکه تصویر یا ویدئوی بارگزاری شده با سایز و فرمت‌های مورد پذیرش خلاقه ویدئویی بازشونده منطبق نباشد، کادر بارگزاری به صورت تصویر زیر تغییر پیدا می‌کند:

اصلاح بنر خلاقه ویدئویی بازشونده در شبکه تبلیغاتی مگنت

در این صفحه نادرست بودن «سایز» یا «فرمت» قابل مشاهده است. همچنین می‌توانید حجم مورد پذیرش را مشاهده کرده و نسبت به بارگزاری مجدد آن اقدام کنید.

در انتها ساختار تبلیغات ویدئویی بازشونده قابل مشاهده است. این ساختار به این صورت است که ابتدا یک موبایل‌بنر در پایین صفحه نمایش داده خواهد شد. با کلیک بر روی این موبایل‌بنر، ویدئو نمایش داده می‌شود و پس از اتمام مشاهده ویدئو توسط کاربر، صفحه اچ تی ام ال با گزینه انتقال به صفحه فرود نمایش داده خواهد شد. صفحه اچ تی ام ال توسط «مشخصات خلاقه» که وارد نموده‌اید و تصویر انتهای بارگزاری شده‌ی شما ساخته می‌شود و با دارا بودن دکمه کال تو اکشن، بیننده را به مقصد تبلیغات مورد نظر شما ارجاع می‌دهد. تصویر زیر ساختار تبلیغات ویدئویی بازشونده را نمایش می‌دهد :

نمونه نمایش خلاقه ویدئویی بازشونده در شبکه تبلیغاتی مگنت

پس از تکمیل موارد فرم، با سه گزینه زیر مواجه می‌شوید:

دکمه‌های ذخیره‌سازی خلاقه ویدئویی بازشونده در شبکه تبلیغاتی مگنت

۱- ذخیره و ادامه: تمامی اطلاعات تکمیل شده توسط شما را ذخیره کرده و سپس شما را به صفحه ساخت هدفگذاری ارجاع می‌دهد.

۲- ذخیره: تمامی اطلاعات تکمیل شده توسط شما را ذخیره کرده و سپس شما را به صفحه مدیریت خلاقه‌ها ارجاع می‌دهد.

۳- بازگشت: هیچ کدام از اطلاعات تکمیل شده توسط شما را ذخیره نکرده و سپس شما را به صفحه مدیریت خلاقه‌ها ارجاع می‌دهد.

آیا این متن توانست به شما کمک کند؟