ساخت خلاقه ویدئویی تمام صفحه

این مدل از تبلیغات شامل ویدئو و اچ ­تی­ ام­ ال (HTML) انتهای نمایش ویدئو به صورتی است که کاربر در بین دو مرحله‌ی نرم‌افزار، یک ویدئو مشاهد می‌کند و پس از اتمام آن به یک صفحه‌ی HTML با گزینه انتقال به صفحه فرود؛ ارجاع داده می‌شود(این صفحه دارای یک عکس‌ با فرمت های GIF یا  PNGمی‌یاشد.). این نوع از تبلیغات بدلیل جلب تمام توجه مخاطب، جهت برندینگ بسیار مناسب است.

تصویر زیر صفحه ساخت خلاقه ویدئویی تمام‌صفحه را نشان می‌دهد:

صفحه بارگذاری خلاقه ویدئویی تمام‌صفحه در شبکه تبلیغاتی مگنت

توجه: لازم به ذکر است که تکمیل موارد ستاره‌دار در ساخت خلاقه الزامی است.

برای شروع لازم است تا قسمت‌های «مشخصات خلاقه» و «وضعیت خلاقه» را تکمیل کنید. در جهت نمایش درست خلاقه ویدئویی تمام‌صفحه، تعداد کاراکترهای مجاز در قسمت «مشخصات خلاقه» را مطابق با لیست مشاهده شده در تصویر زیر تنظیم کنید:

تعداد کاراکتر مجاز اطلاعات خلاقه ویدئویی تمام‌صفحه در شبکه تبلیغاتی مگنت

یک نمونه تکمیل شده فرم در شکل زیر قابل مشاهده است:

تکمیل اطلاعات خلاقه ویدئویی تمام‌صفحه در شبکه تبلیغاتی مگنت

سپس لازم است تا نسبت به بارگذاری ویدئو و تصویر اقدام کنید. می‌توانید نوع تصویر و ویدئو مورد پذیرش در خلاقه ویدئویی تمام‌صفحه را مطابق با تصویر زیر مشاهده کنید و سپس به وسیله «بارگزاری» یا «کشیدن و رها کردن» در جایگاه مورد نظرتان، نسبت به بارگزاری ویدئو و تصویر مورد نظر اقدام کنید.

بارگذاری خلاقه ویدئویی تمام‌صفحه در شبکه تبلیغاتی مگنت

توجه: بارگزاری «ویدئو» و «تصویر» الزامی است.

پس از بارگزاری تصاویر و ویدئو، در صورتیکه موارد بارگزاری شده با سایز و فرمت‌های مورد پذیرش خلاقه ویدئویی تمام‌صفحه منطبق باشد، کادر بارگزاری به صورت تصویر زیر تغییر پیدا می‌کند:

اطلاعات خلاقه ویدئویی تمام‌صفحه بعد از بارگذاری بنر در شبکه تبلیغاتی مگنت

در این کادر «فرمت» و «حداکثر حجم» ویدئو یا «سایز» تصویر قابل مشاهده است و میتوانید به وسیله دکمه «ویرایش» و «حذف» نسبت به ویرایش یا حذف موارد بارگزاری شده اقدام کنید. در صورتیکه تصویر یا ویدئوی بارگزاری شده با سایز و فرمت‌های مورد پذیرش خلاقه ویدئویی تمام‌صفحه منطبق نباشد، کادر بارگزاری به صورت تصویر زیر تغییر پیدا می‌کند:

اصلاح بنر خلاقه ویدئویی تمام‌صفحه در شبکه تبلیغاتی مگنت

در این صفحه نادرست بودن «سایز» یا «فرمت» قابل مشاهده است. همچنین می‌توانید حجم مورد پذیرش را مشاهده کرده و نسبت به بارگزاری مجدد آن اقدام کنید.

در انتها ساختار تبلیغات ویدئویی تمام‌صفحه قابل مشاهده است. این ساختار به این صورت است که در ابتدا ویدئوی بارگزاری شده نمایش داده می‌شود و بعد از گذشت ۵ثانیه از نمایش ویدئو، علامت ضربدر توسط بیننده تبلیغات قابل مشاهده است. در این صورت بیننده تبلیغات یا از دیدن ادامه ویدئو صرف نظر می‌کند که با بستن ویدئو با علامت ضربدر این اقدام را انجام می‌دهد یا پس از اتمام مشاهده ویدئو به صفحه اچ تی ام ال ارجاع داده می‌شود. صفحه اچ تی ام ال توسط «مشخصات خلاقه» که وارد نموده‌اید و تصویر بارگزاری شده‌ی شما ساخته می‌شود و با دارا بودن دکمه کال تو اکشن، بیننده را به مقصد تبلیغات مورد نظر شما ارجاع می‌دهد. تصویر زیر ساختار تبلیغات ویدئویی تمام‌صفحه را نمایش می‌دهد :

نمونه نمایش خلاقه ویدئویی تمام‌صفحه در شبکه تبلیغاتی مگنت

پس از تکمیل موارد فرم، با سه گزینه زیر مواجه می‌شوید:

دکمه‌های ذخیره‌سازی خلاقه ویدئویی تمام‌صفحه در شبکه تبلیغاتی مگنت

۱- ذخیره و ادامه: تمامی اطلاعات تکمیل شده توسط شما را ذخیره کرده و سپس شما را به صفحه ساخت هدفگذاری ارجاع می‌دهد.

۲- ذخیره: تمامی اطلاعات تکمیل شده توسط شما را ذخیره کرده و سپس شما را به صفحه مدیریت خلاقه‌ها ارجاع می‌دهد.

۳- بازگشت: هیچ کدام از اطلاعات تکمیل شده توسط شما را ذخیره نکرده و سپس شما را به صفحه مدیریت خلاقه‌ها ارجاع می‌دهد.

آیا این متن توانست به شما کمک کند؟