عضویت به عنوان تبلیغ‌دهنده

ساخت حساب کاربری

در صورتیکه دارای خدمات یا محصولی جهت تبلیغ هستید و قصد دارید خدمات یا محصول خود را به وسیله تبلغات آنلاین معرفی کنید و از این طریق مشتریان مورد نظرتان را جذب کنید، با شبکه‌ی تبلیغاتی مگنت همراه باشید و از این طریق بسترهای نمایشی شبکه‌ی تبلغاتی مگنت، تبلیغات خود را به اشتراک بگذارید.

اگر قصد چنین کاری را دارید ابتدا در شبکه تبلیغاتی مگنت ثبت نام کنید تا از این طریق در لیست تبلیغ‌دهندگان مگنت قرار گیرید.

برای شروع ابتدا حساب کاربری مگنت خود را بسازید. با ما در راهنمای گام به گام ساخت حساب کاربری همراه باشید.

گام اول:

در مرورگر خود به آدرس https://magnetadservices.com بروید و پس از ورود به صفحه‌ی اصلی سایت رسمی مگنت، در نوار منو بر روی گزینه  "ثبت نام" کلیک کرده تا به صفحه ثبت نام وارد شوید.

 

ثبت نام در شبکه تبلیغاتی مگنت

گام دوم:

 فیلدهای موجود برای ثبت نام را با مشخصات واقعی تکمیل کنید.

  • لطفا سعی کنید ایمیلی که بیشترین کار را با آن انجام می­دهید، درج نمایید تا ایمیل­های دریافتی از سوی مگنت را همیشه به موقع و در زمان لازم ملاحظه کنید.
  • شماره تماسی را برای این قسمت اعلام کنید که همیشه در دسترس می­باشد.
  • نقش تبلیغ‌دهنده را انتخاب کنید.

توجه۱: نوع حساب کاربری حقیقی برای افرادیست که بصورت شخصی اقدام به تبلیغات می‌کنند و حساب کاربری از نوع حقوقی برای آن دسته از تبلیغ‌دهندگانی می­باشد که مجموعه ­ای ثبت رسمی شده داشته باشند.

توجه۲: لطفا پیش از اینکه دکمه "ثبت نام" را انتخاب کنید؛ از طریق دکمه "تفاهم‌نامه"؛ تفاهم‌نامه را بصورت کامل مطالعه کنید. چراکه ثبت نام شما به منزله‌ی پذیرش تفاهم‌نامه می‌باشد.

فرم ثبت نام تبلیغ‌دهندگان در شبکه تبلیغاتی مگنت

پس از ورود اطلاعات مورد نیاز و مطالعه تفاهم‌نامه، دکمه "ثبت نام" را انتخاب کنید.

گام سوم:

در این مرحله ایمیلی از سوی مگنت با عنوان "ایمیل فعالسازی حساب کاربری" به آدرس ایمیل شما که در گام گذشته درج نموده‌اید ارسال میشود. برای فعالسازی حسابتان کافیست بروی گزینه "فعالسازی حساب کاربری" به رنگ سبز کلیک کنید.

ایمیل فعال‌سازی نقش تبلیغ‌دهنده در شبکه تبلیغاتی مگنت

پس از کلیک بر روی دکمه "فعالسازی حساب کاربری" به صفحه‌ای از پنل که حریم خصوصی شما در مگنت محسوب می‌شود؛ وارد میشوید.

صفحه لاگین در شبکه تبلیغاتی مگنت

در این صفحه با زدن تیک "مرا به خاطر بسپار" می‌توانید ایمیل و پسورد خود را برای ورودهای آتی ذخیره کنید. با انتخاب دکمه "ورود" به صفحه‌ای وارد میشوید که باید نقش مورد نظر خود را انتخاب کنید. شما در این صفحه باید نقش "تبلیغ‌دهنده" را انتخاب کنید.

انتخاب نقش تبلیغ‌دهنده در شبکه تبلیغاتی مگنت

تبریک میگوییم. ثبت‌نام شما به عنوان تبلیغ‌دهنده تکمیل شده است و شما وارد صفحه اصلی پنل حساب کاربری مگنت شده‌اید.

صفحه فرود تبلیغ‌دهنده در شبکه تبلیغاتی مگنت

آیا این متن توانست به شما کمک کند؟