مخاطبان

در این بخش می توانید مخاطبان وب سایت خود را بر‌اساس صفحاتی که بازدید کرده اند و یا چگونگی تعاملاتشان در وب سایت به صورت مجموعه‌هایی جمع‌آوری و مدیریت کنید. از فهرست مخاطبان، می توان در ریتارگتینگ کمپین ها استفاده کرد.

در صفحه مخاطبان فهرستی از گروه های مخاطبان قابل مشاهده است که امکان حذف و یا ویرایش هر گروه از این بخش امکان پذیر است.

برای هر مشتری، در حساب کاربری به صورت پیش فرض، یک گروه مخاطب وجود دارد که با قرار دادن پیکسل مگنت در وب سایت خود، به صورت فعال در خواهد آمد. گروه مخاطب پیش فرض تمام بازدیدکنندگان وب سایت شما را جمع آوری می کند.

 

پیکسل مگنت شامل کد‌های است که در بالای صفحه مخاطبان پنل مگنت، می توانید آن را دریافت نمایید. برای فعال سازی بخش مخاطبان ابتدا لازم است این کد را در بخش header  سایت خود قرار دهید. بهتر است این کد در تمام صفحات وب سایت شما وجود داشته باشد تا مخاطبان تمامی صفحات را شامل شود.

پس از قرار دادن پیکسل مگنت در وب سایت ، وضعیت آن فعال خواهد شد این فرآیند ممکن است تا ۲۴ ساعت زمان ببرد. شما می توانید فعال شدن آن را در بخش وضعیت پیکسل در بالای صفحه مخاطبان بررسی کنید.

این امکان برای شما وجود دارد که گروه مخاطب های دیگری نیز بسازید. با ورود به صفحه ساخت مخاطب جدید فرم ساخت مخاطبان را خواهید دید.

آیا این متن توانست به شما کمک کند؟