مدیریت خلاقه‌ها

با انتخاب دکمه"خلاقه‌ها" از صفحه مدیریت کمپین‌ها، به صفحه‌‌ی لیست خلاقه‌ها منتقل می‌شوید. هر تبلیغ‌دهنده در مگنت، میتواند از ۱ تا n عدد خلاقه را ثبت کرده و به راحتی این خلاقه­‌ها را مدیریت کند.

دکمه خلاقه‌ها در لیست کمپین‌های شبکه تبلیغاتی مگنت

برای مدیریت هر خلاقه باید با چند واژه آشنا باشید و قوانین آنها را بدانید، پس با ما همراه باشید.

  • وضعیت خلاقه: وضعیت خلاقه در حقیقت بیانگر فعال و یا غیر فعال بودن خلاقه است. به صورت پیش فرض در زمان ثبت هر خلاقه، وضعیت آن فعال می‌باشد. در صورت نیاز می‌توانید در صفحه ویرایش خلاقه، تیک فعال بودن آن را بردارید.
  • وضعیت تایید: شامل سه وضعیت "درحال بررسی"، "تایید شده" و "رد شده" است:

۱- درحال بررسی: این وضعیت به این معناست که خلاقه شما در پنل به درستی ثبت شده و در حال حاضر در حال بررسی توسط ادمین تبلیغ‌دهندگان می‌باشد و بعد از بررسی ممکن است تائید و یا رد شود.

۲- تایید شده: تائید خلاقه به معنای پذیرفتن خلاقه توسط ادمین تبلیغ‌دهندگان و تبلیغ خلاقه شما از سمت مگنت می‌باشد.

۳- رد شده: رد شدن خلاقه به معنای تائید نشدن خلاقه توسط ادمین تبلیغ‌دهندگان و در نتیجه عدم تبلیغ خلاقه از سمت مگنت است. دلایل آن می­تواند نامناسب بودن تصویر خلاقه، نا مناسب بودن محتوا، نغز قوانین جمهوری اسلامی ایران و غیره باشد. هر زمان خلاقه‌ای رد شود، دلیل آن طی یک پیغام در پنل، به اطلاع تبلیغ‌دهنده مربوطه خواهد رسید.

  • نوع: این مورد نوع خلاقه‌ای که ساخته‌اید را نمایش می‌دهد.
  • تاریخ ایجاد: تاریخ ایجاد، نشان دهنده تاریخی است که خلاقه را ساخته‌اید و همواره ثابت و بدون تغییر باقی خواهد ماند.
  • آخرین تاریخ به روزرسانی: در ابتدا تاریخ ایجاد و تاریخ به روزرسانی، یک تاریخ را نمایش می‌دهد. به ازای هر ویرایشی که بر روی خلاقه انجام می‌دهید تاریخ به روزرسانی تغییر کرده و تاریخ آخرین ویرایش را نشان می‌دهد.
  • تعداد لاین‌ها: این مورد نشان دهنده تعداد هدفگذاری‌هایی است که بر روی خلاقه ایجاد کرده‌اید.

تا اینجا با چند واژه رایج در مگنت آشنا شدیم، با باقی واژه­ها در ادامه آشنا خواهیم شد.

در مقابل هر خلاقه ۴ دکمه (Button) به رنگهای مختلف قرار دارد که توسط آنها به راحتی می­توانید خلاقه خود را مدیریت کنید. در ادامه به نحوه استفاده از این دکمه‌­ها می­پردازیم.

دکمه‌های مدیریت خلاقه در شبکه تبلیغاتی مگنت

۱- هدف‌گذاری‌ها:

پس از ثبت خلاقه و فشردن دکمه «ذخیره و ادامه»، بلافاصله پنل شما را به صفحه ساخت هدف‌گذاری هدایت می­کند، جهت مشاهده‌ی لیست هدف‌گذاری های هر یک از خلاقه‌ها، می‌توانید از این دکمه استفاده کنید. بنابراین باید بر روی دکمه "هدف‌گذاری‌ها" کلیک کرده و وارد صفحه مدیریت هدف‌گذاری‌ها شوید.

دکمه مشاهده هدف‌گذاری‌های خلاقه در شبکه تبلیغاتی مگنت

در این بخش به راحتی می­توانید هدف‌گذاری‌های خلاقه مورد نظرتان را مدیریت کنید که در بخش مدیریت هدف‌گذاری‌ها توضیح کاملی در این خصوص داده شده است.

۲- ویرایش:

این دکمه شما را به صفحه ویرایش خلاقه هدایت می‌کند. در این صفحه می‌توانید تمامی فیلدهای مربوط به خلاقه را ویرایش کنید.

دکمه ویرایش خلاقه در شبکه تبلیغاتی مگنت

در هنگام ساخت هر خلاقه، وضعیت آن «فعال» است. پس از ثبت خلاقه، در صورت لزوم به غیر فعال کردن خلاقه مورد نظر، می‌توانید در صفحه ویرایش تیک وضعیت فعال را برداشته و خلاقه مورد نظر را غیرفعال کنید. با غیرفعال کردن خلاقه، نمایش تمامی هدف‌گذاری‌های خلاقه مورد نظر متوقف می‌شود.

تغییر وضعیت خلاقه در شبکه تبلیغاتی مگنت

۳- افزودن هدف‌گذاری:

با گسترش و به روزرسانی یک خلاقه ممکن است نیازمند افزودن هدف‌گذاری‌های خلاقه مورد نظرتان باشید، در این بخش افزودن هدف‌گذاری را می­توانید مدیریت کنید که در بخش ساخت هدف‌گذاری توضیح کاملی در این خصوص داده شده است.

دکمه افزودن هدف‌گذاری در لیست خلاقه‌های شبکه تبلیغاتی مگنت

۴- حذف:

حذف کردن در مگنت به معنای پاک شدن از بن و ریشه است، بدون اینکه هیچ تاریخچه‌ای از وجود آن خلاقه در مگنت وجود داشته باشد. در صورتیکه کمپین ساخته شود و خلاقه‌های کمپین مورد نظر توسط ادمین تبلیغ‌دهندگان تائید شود، بلافاصله یک تاریخچه از آن خلاقه در مگنت ایجاد می­گردد و به همین دلیل پس از تایید خلاقه توسط ادمین، امکان حذف کامل آن خلاقه در پنل وجود ندارد.

دکمه حذف خلاقه در لیست خلاقه‌های شبکه تبلیغاتی مگنت

آیا این متن توانست به شما کمک کند؟