شروع

شبکه تبلیغاتی آنلاین مگنت، در سال ۱۳۹۲ توسط شرکت خدمات هوشمند حصین همراه پردیس، در راستای خدمات و فعالیت‌های بستر موبایل این شرکت، راه اندازی شد. مگنت یک شبکه تبلیغاتی آنلاین با محوریت تبلیغات هوشمند بر روی وب، موبایل وب و اپلیکیشن‌های تلفن همراه است که به ناشران و توسعه دهند‌گان کمک می‌کند تا از رسانه خود جریان درآمدی جدیدی داشته باشند. مگنت پلتفرمی پیشرو و فعال در جامعه تبلیغات آنلاین و دیجیتال محسوب می‌شود که با اجرای بیش از ۳۰۰ کمپین تبلیغاتی بر بستر موبایل تا کنون، توانسته است به منبع کسب درآمد خوبی برای ناشران خود تبدیل شود.

مگنت برای تمام پلتفرم‌های برنامه‌نویسی طراحی شده است و از زبان‌های رایج برنامه‌نویسی در وب، موبایل‌وب، اندروید و iOS پشتیبانی می‌کند. همچنین افزایش درآمد نمایش‌دهندگان را تضمین می‌کند.

انرژی بسیار بالایی جهت افزایش و نگه داشتن کاربران رسانه‌ها از طریق ارتقا نوع تبلیغات در مگنت وجود دارد. مواردی از قبیل نمایش تبلیغات از کمپانی­‌های بزرگی همچون دیجی­کالا، بامیلو و .... ، ارتقا و به روزرسانی انواع تبلیغات و افزایش کیفیت خلاقه‌­های در حال نمایش.

همچنین پنل تبلیغاتی مگنت شامل پلتفرم بازاریابی الگوریتم‌های شناسایی رفتار کاربران می­‌باشد. یعنی برای ناشران این امکان را فراهم می‎سازد تا از طریق آن کاربران رسانه‌های خود را بهتر بشناسند، رفتار آنها را آنالیز کنند و با توجه به نتایج بدست آمده، جهت بهبود رسانه خود، هدف­های جدید و مناسبی را اتخاذ کنند.

مگنت همچنین با راه‌اندازی اولین سامانه‌ی تبلیغات همسان(Native) در ایران، دایره‌ی فرمت‌های نمایشی خود را گسترش داده است و از انواع فرمت‌های نمایشی تبلیغات آنلاین پشتیبانی می‌کند.

آیا این متن توانست به شما کمک کند؟