قدم به قدم تا تصفیه حساب

جهت اطلاع ار صورت‌حساب‌ها و ثبت درخواست تصفیه حساب، در پنل کاربری خود با نقش ناشر به بخش "حسابداری" وارد شوید.

قسمت بالای صفحه در بخش گزارش‌های درآمد توضیح داده شده است. در انتهای صفحه دو دکمه با عناوین "صورت‌حساب­‌ها" و "درخواست واریز" قرار دارد.

با استفاده از این دو دکمه به خوبی می‌­توانید متوجه میزان درآمد و دریافت‌­های خود شده و درخواست واریز جدید را ثبت کنید.

برای اطلاع از کاربرد و نحوه کارکرد آنها و همچنین نحوه ارسال درخواست تصفیه حساب با ما همراه باشید.

۱- صورتحساب­‌ها:

در این بخش هر ناشر تاریخچه­‌ای دقیق از وضعیت مالی خود، با شرحی کامل را می­‌تواند مشاهده کند. در هر سطر برداشت از حساب مگنت (میزان دریافتی) و واریز به حساب مگنت (درآمد حساب کاربری) در یک روز مشخص را می­‌توان مشاهده کرد.

 • برداشت از حساب مگنت؛ درخواست‌های واریزی ثبت شده‌ی شما را نشان می‌دهد که به شماره شبای اعلام شده توسط شما، پرداخت و مبلغ آن درخواست حسابداری از حساب کاربری شما کسر شده است.
 • واریز به حساب مگنت؛ درآمد روزانه‌ی رسانه‌های شما را نشان می‌­دهد که به حساب کاربری شما به صورت روزانه واریز می‌­شود.
 • باقی‌مانده حساب مگنت شما؛ مبلغی که هنوز حسابرسی نشده است و داخل حساب مگنت شما می‌باشد را نشان می‌­دهد.

 

۲- درخواست واریز

بعد از کلیک بر روی دکمه "درخواست واریز" وارد صفحه‌ای جدید خواهید شد که دارای ۴ قسمت است.

 

کادر اول: این کادر در بخش صورتحساب­‌ها به تفصیل توضیح داده شده است.

کادر دوم: در این بخش توضیحات لازم برای ادامه راه و درخواست متذکر شده است که در ذیل این توضیحات را باهم مرور می­‌کنیم:

 • در این قسمت شما می‌توانید در یک بازه زمانی ۲۶ام تا آخر هر ماه درخواست واریز را ثبت نمایید و البته این در صورتی امکانپذیر است که حداقل درآمد رسانه، کف مبلغ تعیین شده یعنی ۵۰۰۰۰ تومان باشد. در صورتی که مقدار کیف پول شما تا ساعت پایانی ۲۵ام ماه جاری بزرگتر مساوی این مبلغ بوده و مورد تایید ادمین باشد، وارد روال پرداخت می‌گردد.
 • همچنین امکان تغییر شماره شبا از طریق تنظیمات کاربری فراهم شده است.
 • پس از ثبت درخواست واریز؛ تا زمانی که درخواست شما توسط ادمین تایید نشده است و اصطلاحا باز باشد، می­‌توانید آن را ویرایش یا حذف نمایید.
 • توجه نمایید که پس از تایید ادمین، درخواست وارد مرحله­‌ی پرداخت شده و امکان تغییر آن وجود ندارد و رنگ ردیف مربوط به آن زرد می­‌شود.
 • پس از پرداخت؛ ردیف سبز شده و در صورتی که روال پرداخت دچار مشکل شود، ردیف خاکستری می­‌گردد و علت عدم پرداخت در قسمت پیام­‌ها برای شما ارسال می­‌شود، در این صورت برای پرداخت، باید مجدد درخواست واریز ثبت گردد.

کادر سوم: در صورتیکه مبلغ قابل تصفیه‌ی شما که در کادر شماره ۱ قابل مشاهده است؛ بزرگتر مساوی ۵۰.۰۰۰ تومان باشد؛ می‌توانید مبلغی در بازه‌ی  مبلغ قابل تصفیه >مبلغ درخواستی >۵۰.۰۰۰   را درخواست دهید؛ سپس تیک "اطلاعات واریز در بخش تنظیمات کاربری مورد تایید است." را بزنید و دکمه‌ی ثبت را جهت ثبت درخواست حسابداری انتخاب نمایید.

توجه: در صورتی که اطلاعاتتان در بخش تنظیمات کاربری تکمیل نباشد؛ از طریق کلیک بر روی "تنظیمات کاربری" می‌توانید به صفحه‌ی حساب کاربری خود وارد شده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل کنید.

 

کادر چهارم: پس از ثبت موفق یک درخواست؛ درخواست شما در این بخش قرار می‌گیرد. درواقع این جدول تاریخچه­‌ای از وضعیت درخواست­‌ها و دریافت­‌های شما را در اختیارتان قرار می‌­دهد و از طریق این جدول؛ می‌توانید در جریان روال درخواست خود قرار گیرید.

 

در این جدول؛ ستون "وضعیت" دارای ۴حالت: درحال بررسی؛ تایید شده؛ تایید نشده و پرداخت شده می‌باشد. هرکدام از موارد در ادامه توضیح داده شده است:

 • درحال بررسی: زمانی که درخواست بوسیله‌ی ناشر ثبت شده است و هنوز توسط ادمین تایید نشده است. در این حالت می‌توانید درخواست خود را ویرایش کنید.
 • تایید شده: درخواست توسط ادمین تایید شده و وارد مرحله‌­ی پرداخت می‌شود. در این حالت امکان تغییر درخواست وجود ندارد.
 • تایید نشده: درخواست توسط ادمین تایید نشده است و می‌توانید بعد از رفع ایراد مورد نظر؛ مجددا درخواست خود را ثبت کنید.
 • پرداخت شده: مبلغ درخواست واریز به شماره شبای ثبت شده توسط شما واریز می‌شود.
آیا این متن توانست به شما کمک کند؟