گزارش‌ها

این صفحه از پنل به هر ناشر امکان رصد دقیق رسانه‌ها و واحدهای تبلیغ خود را بصورت کلی و یا تفکیکی و بر اساس فاکتورهای گوناگون، اعم از تاریخ، نمایش، کلیک، درآمد و غیره را می­‌دهد.

ناشران از طریق ۴ بخشی که در تصویر زیر قابل مشاهده است به راحتی می­‌توانند اطلاعات مورد نیاز در ارتباط با وضعیت کارکرد رسانه‌های خود را بصورت کلی و جزئی دریافت کنند و از این طریق در جریان عملکرد تمامی رسانه‌های خود قرار گیرند.

 

بخش ۱: انجام تنظیمات رسانه

بخش اول برای انجام تنظیمات مربوط به رسانه می‌­باشد. در این بخش مشخص می­‌کنید که براساس چه فاکتورهایی، می­‌خواهید اطلاعات را در کادرهای دیگر مشاهده کنید.

 در این بخش بر اساس ۴ فاکتوری که انتخاب می‌کنید، گزارش خود را در بخش‌­های دیگر مشاهده می‌کنید:

  1. کدام رسانه؟ حالت پیش‌فرض این کادر بر روی گزینه "همه موارد" انتخاب شده است. در صورتی که چندین رسانه در مگنت ثبت کرده باشید، می‌­توانید یک رسانه خاص یا تمامی رسانه­‌های خود را جهت گزارش‌گیری انتخاب کنید.
  2. کدام واحد‌تبلیغ؟ حالت پیش‌فرض این کادر بر روی گزینه "همه موارد" انتخاب شده است. در صورتیکه چندین واحدتبلیغ داشته باشید، می توانید یک واحدتبلیغ خاص را جستجو کنید یا تمامی واحد‌های تبلیغ رسانه‌ی انتخاب شده را جهت گزارش‌گیری انتخاب کنید. همچنین جهت جستجو و انتخاب واحدتبلیغ مورد نظرتان، نیاز نیست در ابتدا «رسانه» خود را انتخاب کنید و با انتخاب واحدتبلیغ مورد نظرتان، سطوح بالاتر از واحدتبلیغ (در سطح واحدتبلیغ، تنها سطح بالاتر «رسانه» می‌باشد.)، بصورت خودکار تکمیل می‌شوند.

بخش ۲: انجام تنظیمات نمایش

۱- چه تاریخی؟ در این قسمت می­‌توانید بازه‌­های زمانی که در اختیارتان قرارداده شده را از منو انتخاب کنید، این بازه‌ها بر اساس مناسب‌ترین گزارشاتی که می‌توانید مشاهده کنید انتخاب شده است. همچنین می‌توانید زمان انتخابی موردنظر خود را وارد کنید.

  • توجه کنید در صورتی که از بازه‌های پیش‌فرض قرار داده شده استفاده کنید، گزارشات تا "دیروز" نمایش داده می‌شود و شامل امروز نیست. برای مثال در صورتی که تاریخ امروز ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ باشد و شما بازه زمانی "دو هفته اخیر" را انتخاب کرده باشید، این انتخاب امروز را شامل نمی‌شود.

۲- چه فرمت خروجی نیاز دارید؟ با استفاده از دکمه‌های سمت چپ کادر، می‌توانید گزارش گرفته شده را «دانلود» کنید، گزارشات را «بروزرسانی» کنید یا موارد و فیلترهای انتخابی را «حذف» کنید.

حال که مشخص کردید گزارش مورد نیاز شما در چه موردی باید باشد، می‌­توانید اطلاعات مورد نیازتان را در بخش‌های ۳ و ۴ مشاهده کنید.

بخش ۳: گزارشات کلی

بخش سوم بر اساس فیلترهایی است که در بخش ۱ و ۲ انتخاب کرده‌اید؛ گزارشاتی در خصوص نمایش، کلیک، CTR% و بهای کل ارائه می‌دهد. نحوه عملکرد و جزئیات این بخش، در قسمت گزارشات کلی صفحه گزارشات قابل مشاهده است.

بخش ۴: گزارشات تکمیلی

بخش چهام بر اساس فیلترهایی است که در بخش۱ و ۲ انتخاب کرده‌اید؛ گزارشاتی تکمیلی بر اساس نوع رسانه و سیستم‌عامل ارائه می‌دهد. نحوه عملکرد و جزئیات این بخش، در قسمت گزارشات تکمیلی صفحه گزارشات قابل مشاهده است.

آیا این متن توانست به شما کمک کند؟