عضویت به عنوان ناشر

در صورتیکه رسانه‌ای (اپلیکیشن یا وب‎سایت) دارید و علاقه‌مند به کسب درآمد توسط آنها بصورت آنلاین هستید؛ با شبکه‌ی تبلیغاتی مگنت همراه باشید و از این طریق پیام­‌های تبلیغاتی شبکه‌ی تبلیغاتی مگنت را به اشتراک بگذارید.

اگر قصد چنین کاری را دارید ابتدا در شبکه تبلیغاتی مگنت ثبت‌نام کنید تا از این طریق رسانه خود را در لیست ناشران مگنت قرار دهید.

برای شروع ابتدا حساب کاربری مگنت خود را بسازید. با ما در راهنمای گام به گام ساخت حساب کاربری همراه باشید.

گام اول:

در مرورگر خود به آدرس https://magnetadservices.com بروید و پس از ورود به صفحه‌ی اصلی سایت رسمی مگنت؛ در نوار منو بر روی گزینه  "ثبت‌نام" کلیک کرده تا به صفحه ثبت‌نام وارد شوید.

 

گام دوم:

 فیلدهای موجود برای ثبت نام را با مشخصات واقعی تکمیل کنید.

  • لطفا سعی کنید ایمیلی که بیشترین کار را با آن انجام می‌­دهید؛ درج نمایید تا ایمیل­‌های دریافتی از سوی مگنت را همیشه به موقع و در زمان لازم ملاحظه کنید.
  • شماره تماسی را برای این قسمت اعلام کنید که همیشه در دسترس می­‌باشد.
  • نقش ناشر را انتخاب کنید.

توجه۱: نوع حساب کاربری حقیقی برای افرادیست که بصورت شخصی وب یا اپ دارند و حساب کاربری از نوع حقوقی برای آن دسته از ناشران می­‌باشد که مجموعه­‌ای ثبت رسمی شده داشته باشند.

توجه۲: لطفا پیش از اینکه دکمه "ثبت‌نام" را انتخاب کنید؛ از طریق دکمه "تفاهم‌نامه"؛ تفاهم‌نامه را بصورت کامل مطالعه کنید. چراکه ثبت‌نام شما به منزله‌ی پذیرش تفاهم‌نامه می‌باشد.

 

پس از ورود اطلاعات مورد نیاز و مطالعه تفاهم‌نامه؛ دکمه "ثبت‌نام" را انتخاب کنید.

گام سوم:

در این مرحله ایمیلی از سوی مگنت با عنوان "ایمیل فعالسازی حساب کاربری" به آدرس ایمیل شما که در گام گذشته درج نموده‌اید ارسال می‌شود. برای فعالسازی حسابتان کافیست بروی گزینه "فعالسازی حساب کاربری" به رنگ سبز کلیک کنید.

 

پس از کلیک بر روی دکمه "فعالسازی حساب کاربری" به صفحه‌ای از پنل که حریم خصوصی شما در مگنت محسوب می‌شود؛ وارد می‌شوید.

 

در این صفحه با زدن تیک "مرا به خاطر بسپار" می‌توانید ایمیل و پسورد خود را برای ورودهای آتی ذخیره کنید. با انتخاب دکمه "ورود" به صفحه‌ای وارد می‌شوید که باید نقش مورد نظر خود را انتخاب کنید. شما در این صفحه باید نقش "ناشر" را انتخاب کنید.

 

تبریک میگوییم. ثبت‌نام شما به عنوان ناشر تکمیل شده است و شما وارد صفحه اصلی پنل حساب کاربری مگنت شده‌اید.

 

آیا این متن توانست به شما کمک کند؟