مدیریت واحدهای تبلیغ

با انتخاب "رسانه‌ها" از منوی سمت راست پنل مدیریتی خود، به صفحه‌‌ی لیست رسانه‌ها منتقل می‌شوید. با انتخاب دکمه‌ی "واحدهای تبلیغ" می­‌توانید تمامی واحدهای تبلیغ رسانه مورد نظرتان را  مدیریت کنید.

در مقابل هر واحد تبلیغ ۳ دکمه (Button) به رنگ‌های مختلف قرار دارد که توسط آنها به راحتی می‌­توانید واحد تبلیغ خود را مدیریت کنید. در ادامه به نحوه استفاده از این دکمه‌ها می­‌پردازیم.

۱- ویرایش:

در صفحه ویرایش واحد تبلیغ، تمامی فیلدهای مورد نیاز خود را می‌­توانید تغییر دهید. تمامی فیلدها در بخش ساخت واحد تبلیغ مفصل توضیح داده شده است.

زمانی که به صفحه ویرایش واحد تبلیغ مراجعه کنید، نسبت به صفحه "ساخت واحد تبلیغ"،  گزینه‌ای با عنوان "درخواست غیرفعال‌سازی واحد تبلیغ" به این صفحه اضافه شده است که یک دکمه (Button) زرد رنگ جهت "ارسال درخواست" در زیر آن قرار دارد. یکی از ویرایش­‌های مهم واحد تبلیغ می­‌تواند توسط این دکمه انجام شود که در بخش غیرفعال سازی واحد تبلیغ توضیح کاملی در این خصوص داده شده است.

۲- راهنمای پیاده سازی:

در انتهای ساخت واحد تبلیغ شناسه‌ای با عنوان "شناسه این واحد تبلیغ"  به شما نشان داده می‌­شود که اگر مجدد آن را لازم داشته باشید، می‌­توانید در این صفحه آن را مشاهده کنید. همچنین بسته به نوع واحد تبلیغ و نوع سیستم عامل رسانه، "مستندات پیاده‌سازی تبلیغات" نیز در یک لینک در همین صفحه برایتان گذاشته شده است.

 

۳- حذف:

در صورتیکه رسانه‌ی واحد تبلیغ مورد نظرتان مورد تائید ادمین ناشران قرار گرفته باشد، گزینه حذف برای آن واحد تبلیغ غیرفعال است، چرا که واحد تبلیغ مورد نظر در سیستم دارای یک تاریخچه است، اما اگر "وضعیت تایید" رسانه‌ی این واحد تبلیغ "در حال بررسی" باشد امکان حذف آن وجود دارد و زمانی که بر روی دکمه حذف کلیک کنید پیام "آیا مایلید واحد تبلیغ مورد نظر را حذف کنید؟ توجه کنید که این واحد تبلیغ بعد از حذف به طور کامل از بین خواهد رفت و قابل بازگشت نیست." به شما داده خواهد شد که با تائید آن، واحد تبلیغ مورد نظر برای همیشه حذف خواهد شد.



 

آیا این متن توانست به شما کمک کند؟