درخواست غیرفعال‌سازی رسانه

زمانی که ناشر به هر دلیلی مایل به دریافت تبلیغات از سوی مگنت نباشد، می‌بایست "درخواست غیرفعال‌سازی رسانه" را ثبت کند.  شاید بگویید چرا عنوان را مثلاً "حذف رسانه" درج نکردیم؟! خب دلیل آن این است که زمانی که یک رسانه ثبت شود و بر روی آن تبلیغاتی از سوی مگنت نمایش داده شود، دیگر امکان حذف نمودن آن رسانه به سبب حفظ تاریخچه کارکرد هر رسانه و ناشر وجود ندارد و تنها زمانی که هر ناشر به هر دلیلی لازم بداند که دریافت تبلیغات از مگنت را قطع کند، کافیست به صورت زیر برای غیرفعال‌سازی رسانه در شبکه تبلیغاتی مگنت اقدام نماید:

گام اول:

به بخش "رسانه ها" مراجعه کنید.

 

گام دوم:

روبروی هر رسانه در سمت چپ یکسری گزینه جهت مدیریت هر رسانه برای ناشر قرار داده شده است. که یکی از این گزینه‌­ها "ویرایش" می­‌باشد، با کلیک بر روی آن وارد پروسه ویرایش رسانه خواهید شد.

 

گام سوم:

در اواخر این صفحه "وضعیت" رسانه شما نمایش داده شده است و با توجه به اینکه از قبل رسانه شما مورد تائید ادمین بخش ناشران قرار گرفته است، وضعیت رسانه شما بصورت پیش‌فرض"فعال" بوده است. بنابراین در بخش وضعیت، دکمه­ ای زرد رنگ با عنوان "درخواست غیرفعال‌سازی رسانه" موجود است.

 

با کلیک بر روی این دکمه، پیغام (لطفا رسانه «نام رسانه شما» را غیرفعال کنید.) جهت ثبت درخواست غیرفعال‌سازی قابل مشاهده است. با انتخاب دکمه «ارسال» درخواست غیرفعال‌سازی رسانه شما ثبت می‌شود ولی بلافاصله این درخواست اعمال نمی‌گردد، بلکه باید منتظر تائید ادمین پنل ناشران باشید، که این انتظار طولانی نخواهد بود.

 

گام چهارم:

تائید غیرفعالسازی از سوی ادمین ناشران که البته این گام در حیطه شما نخواهد بود.

گام پنجم:

بعد از تائید ادمین ناشران، پیغام (درخواست غیرفعال‌سازی رسانه مورد نظر تایید شد.) برای شما در پنل ارسال خواهد شد که در این زمان می­‌توانید مطمئن باشید رسانه در شبکه غیرفعال شده است.

توجه: زمانی که شما یک رسانه را غیرفعال می­‌کنید در واحدهای تبلیغ تعریف شده رسانه تبلیغ دریافت نخواهید کرد اما وضعیت واحد های تبلیغ آن رسانه فعال خواهند ماند، تا شاید شما بخواهید دوباره آن رسانه را فعال کنید.

آیا این متن توانست به شما کمک کند؟