راهنمای وب

تنظیمات اولیه

برای استفاده از شبکه تبلیغاتی مگنت در اپلیکیشن یا وب سایت خود، ابتدا لازم است در پنل مگنت یک حساب کاربری ناشر بسازید.

لازم است شما برای هر رسانه ای که میخواهید در آن تبلیغات را منتشر کنید یک رسانه ثبت کنید تا اطلاعات مربوط به آن رسانه را در اختیار داشته باشید که این اطلاعات عبارتند از: تعداد نمایش تبلیغات، کلیک ها و درآمد حاصل از نمایش تبلیغ. این کار را پس از ورود به حساب کابری خود، در قسمت رسانه انجام دهید و مشخصات رسانه‌ی خود را ثبت کنید.

در مرحله بعد شما باید برای هر جایگاهی که می‌خواهید در آن تبلیغ قرار دهید، یک واحد تبلیغ برای رسانه خود بسازید. ساختن یک واحد تبلیغ برای یک رسانه الزامی است. ضمنا ما به شما پیشنهاد نمیکنیم که تمام تبلیغات موجود در یک رسانه را با یک واحد تبلیغ انجام دهید؛ چرا که شما از این طریق متوجه بازخورد هر یک از جایگاه‌ها نخواهید شد تا جایگاه مناسب را برای تبلیغات در رسانه‌ی خود پیدا کنید. در انتهای ساختن واحد تبلیغ یک کد به عنوان "شناسه واحد تبلیغ" در اختیار شما قرار می‌گیرد که در مراحل بعد به آن نیاز دارید.

توجه داشته باشید که برای دریافت تبلیغات، رسانه شما باید توسط مگنت تایید شود؛ که این قسمت در وضعیت رسانه قابل مشاهده است. در غیر این صورت شما برای تست برنامه خود می‌توانید از تبلیغ تستی استفاده کنید که نحوه‌ی استفاده از آن برای انواع رسانه‌ها در راهنمای مربوط به آن توضیح داده شده است.

در زیر نحوه پیاده سازی انواع تبلیغات را می‌توانید بررسی نمایید.

آیا این متن توانست به شما کمک کند؟