حسابداری

جهت نمایش تبلیغات از طریق واحدهای تبلیغاتی رسانه‌های مختلف، لازم است تا بر اساس قرار فی­مابین مگنت و تبلیغ‌دهندگان، پرداخت وجه جهت افزایش اعتبار یا جمع‌بندی و پرداخت کمپین انجام شود. مبلغ پرداخت شده توسط شما به اشکال مختلف اعم از در ازای هر هزار نمایش تبلیغات (CPM) یا هر کلیک (CPC) یا نمایش 5 ثاینه ویدئو(CPV) و یا نمایش 10ثانیه ویدئو(CPCV) بر روی تبلیغات از حساب شما کسر می‌شود.
جهت «افزایش اعتبار» یا مشاهده تمامی جزئیات پرداخت‌هایتان می‌توانید از طریق منوی سمت راست پنل کاربری خود به بخش "حسابداری" وارد شوید.
در صفحه "حسابداری" ۳ بخش مشاهده می­کنید:
 
باقیمانده کیف پول (بالا سمت چپ):
در این بخش «باقیمانده کیف پول شما» نمایش داده می‌شود. شما از طریق مشاهده مبلغ باقی‌مانده حسابتان می‌توانید تصمیم بگیرید که در بخش بعدی، به چه مقداری حساب خود را شارژ کنید.

 
افزایش اعتبار (بالا سمت راست):
در این بخش ۲ دکمه مشاهده می‌کنید که جهت افزایش اعتبار حساب شما به ۲ روش مختلف، مورد استفاده قرار می‌گیرند:
۱- افزایش اعتبار حساب:
با استفاده از این دکمه می‌توانید حساب مگنت خود را شارژ کنید و از مبلغ شارژ شده جهت کمپین های خود استفاده کنید. کافی است بر روی دکمه «افزایش اعتبار مگنت» کلیک کنید تا به صفحه «افزایش اعتبار» ارجاع داده شوید:
در این صفحه مبلغ مورد نظر خود را به تومان وارد کرده و دکمه «تایید» را انتخاب کنید تا به صفحه جمع بندی منتقل شوید ، در این صفحه باید اطلاعات حساب و مبلغ وارد شده را تایید کنید و از طریق انتخاب دکمه «ورود به درگاه بانک» وارد درگاه پرداخت اینترنتی شوید.
۲- اعتبار هدیه مگنت:
در مواردی ممکن است کد اعتبار هدیه در اختیار کاربران مگنت قرار داده شود. در این موارد می‌توانید از طریق کد اعتبار هدیه حساب خود را شارژ کنید و تبلیغات مورد نظرتان را اجرا کنید. برای این منظور کافی است بر روی دکمه «اعتبار هدیه مگنت» کلیک کنید در صفحه باز شده «کد اعتبار هدیه» را درج کنید و دکمه «تایید» را انتخاب کنید تا حساب شما به وسیله اعتبار هدیه شارژ شود.
 
گزارش واریز و برداشت:
این بخش تمامی جزئیات «پرداخت» که در حساب شما انجام شده است را نمایش می‌دهد. عملیات پرداختی که در حساب شما انجام شده است، می‌تواند شامل «پرداخت بانکی» از طریق افزایش اعتبار مگنت در صفحه حسابداری و «اعتبار هدیه» از طریق اعتبار هدیه مگنت در صفحه حسابداری، «بازگشت وجه مانده کمپین» از طریق ثبت درخواست جدید و سایر موارد پرداخت در حساب شما باشد.
جدول نمایش داده شده در این قسمت «شرح»، مبلغ «برداشت ازحساب مگنت»، مبلغ «واریز به حساب مگنت»‌ و «تاریخ پرداخت» هر عملیات پرداخت را نمایش می‌دهد. 
آیا این متن توانست به شما کمک کند؟