گروه وب‌سایت‌ها

گروه وب‌سایت‌ها به تبلیغ دهندگان این امکان را می‌دهد تا در کمپین‌های وب، امکان انتخاب وب سایت‌هایی خاص جهت نمایش تبلیغ را داشته باشند و یا نمایش تبلیغات خود را در گروهی از وب‌سایت‌ها محدود کنند.
همچنین از گروه‌ وب‌سایت‌ها می‌توان در ریتارگت کردن کمپین‌ها استفاده کرد. در صورتی که کمپین شما از نوع وب باشد و شما به کمک placeholder های مگنت، تبلیغات خود را ترک(tracking) کرده باشید پس از مدتی متوجه خواهید شد، تبلیغات شما در کدام وب‌سایت‌ها نتایج بهتری داشته است. بنابراین می‌توانید نمایش تبلیغ خود را فقط درهمین وب‌سایت‌ها محدود کنید و نتایج بهتری از تبلیغات خود بگیرید.
برای ساخت گروه جدید وب‌سایت‌ها لازم است ابتدا برای گروه وب‌سایت‌ جدید، یک نام انتخاب کنید. پیشنهاد می‌شود نام را مرتبط با وب‌سایت‌های انتخابی، برگزینید سپس از فهرست وب‌سایت‌هایی که تبلیغات پنل مگنت در آنها نشر پیدا می‌کند، می‌توانید گزینه‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید. در‌صورتی که وب‌سایت‌های خاصی مورد نظر شماست می‌توانید آدرس وب‌سایت را جستجو کنید.همچنین این امکان برای شما وجود دارد که سایت‌ها را بر اساس دسته‌بندی‌ها جستجو کنید و در صورتی که تمایل داشته باشید می‌توانید وب‌سایت‌هایی با دسته‌بندی خاص را جستجو کرده و آنها را انتخاب کنید.
 

نحوه استفاده از گروه وب‌سایت‌ها در کمپین‌ها:

برای استفاده از گروه وب‌سایت‌ها در کمپین‌ها، در مرحله ساخت یا ویرایش کمپین از نوع وب، در بخش هدفگذاری، براساس گروه وب‌سایت، گزینه‌های ”نمایش فقط به این گروه“ و یا ”نمایش به غیر از این گروه“ وجود دارد که با انتخاب هر کدام به ترتیب می‌توانید نمایش تبلیغات کمپین را به گروه وب‌سایت خاصی محدود کنید و یا از نمایش تبلیغات، در گروه انتخابی جلوگیری کنید.
در صورت انتخاب گزینه ”نمایش فقط به این گروه“، می‌توانید گروه مورد نظر خود را انتخاب کنید. در این بخش امکان ویرایش گروه وجود دارد همچنین می‌توانید به طور مستقیم گروه جدید بسازید .
بعد از انتخاب گروه، امکان دیگری فراهم شده است که به وسیله آن می‌توانید قیمت کلیک تبلیغ را به ازای هر وب‌سایت، مستقل از قیمت گذاری کمپین مشخص کنید. با این کار با افزایش قیمت کلیک در یک وب سایت سهم انتشار تبلیغ را در آن بالا ببرید و نتایج بهتری بگیرید.

 
آیا این متن توانست به شما کمک کند؟