شروع

شبکه تبلیغات آنلاین مگنت، در سال ۱۳۹۲ توسط شرکت خدمات هوشمند حصین همراه پردیس، در راستای خدمات و فعالیت‌های بستر موبایل این شرکت، راه اندازی شد. مگنت یک شبکه تبلیغاتی آنلاین با محوریت تبلیغات هوشمند بر روی وب، موبایل وب و اپلیکیشن‌های تلفن همراه است که به تبلیغ‌دهندگان کمک می‌کند تا به شکلی هدفمند تبلیغات خود را در معرض دید میلیون‌ها ایرانی قرار دهند. مگنت پلتفرمی پیشرو و فعال در جامعه تبلیغات آنلاین و دیجیتال محسوب می‌شود که با بیش از یک میلیارد نمایش ماهانه در بستر موبایل، توانسته است به منبع ارائه تبلیغات خوبی برای تبلیغ‌دهندگان خود تبدیل شود.

انرژی بسیار بالایی جهت افزایش، ارتقا و به‌روز‌رسانی نوع تبلیغات خلاقه­‌های در حال نمایش وجود دارد. مگنت همچنین با راه‌اندازی اولین سامانه‌ی تبلیغات همسان(Native) در ایران، دایره‌ی فرمت‌های نمایشی خود را گسترش داده است و از انواع فرمت‌های نمایشی تبلیغات آنلاین پشتیبانی می‌کند.

پنل تبلیغاتی مگنت شامل پلتفرم بازاریابی الگوریتم‌های شناسایی رفتار کاربران می­باشد. یعنی برای تبلیغ‌دهندگان این امکان را فراهم می‎سازد تا محصول خود را به افرادی نمایش دهند که مشتری بالقوه آنها هستند و با توجه به نتایج بدست آمده، جهت بهبود خلاقه‌های خود، هدف­های جدید و مناسبی را اتخاذ کنند.

آیا این متن توانست به شما کمک کند؟