گزارش ویدئویی

کلیات صفحه گزارش ویدئویی

در ‌صورتی که ‌در کمپین خود خلاقه ویدئویی داشته باشید، می‌توانید در‌ این بخش گزارش‌هایی با ‌جزئیات کامل در‌ خصوص میزان نمایش، مدت نمایش و میزان جذابیت تبلیغ اطلاعات کسب کنید.
در صورتیکه کمپین شما خلاقه ویدئویی داشته باشد، در این صفحه از پنل به هر تبلیغ‌دهنده امکان رصد دقیق مشتری‌ها و کمپین‌ها خود را بصورت کلی و یا تفکیکی و بر اساس فاکتورهای گوناگون، اعم از تاریخ، هزینه، نمایش، کلیک، نمایش کامل، نمایش ۵ ثانیه  و درصد نمایش های ٪۲۵، ٪۵۰؛ ٪۷۵ و اتمام را می­دهد.
 

مرحله ۱: انجام تنظیمات مشتری

بخش اول برای انجام تنظیمات مربوط به مشتری‌های حساب‌کاربری شما است (هر حساب کاربری میتواند بیشمار مشتری داشته باشد). در این بخش مشخص می­کنید که بر اساس چه فاکتورهایی از مشتری، می­خواهید اطلاعات را در این صفحه مشاهده کنید.
بر اساس 4 فاکتوری که انتخاب می‌کنید، گزارش خود را مشاهده می‌کنید:

ـ کدام مشتری؟ حالت پیش‌فرض این کادر بر روی گزینه "همه موارد" انتخاب شده است. در صورتی که چندین مشتری در مگنت ثبت کرده باشید، می­توانید یک مشتری خاص یا تمامی مشتری‌های خود را جهت گزارش‌گیری انتخاب کنید.
ـ کدام کمپین؟ حالت پیش‌فرض این کادر بر روی گزینه "همه موارد" انتخاب شده است. در صورتیکه چندین کمپین داشته باشید، می توانید یک کمپین خاص را جستجو کنید یا تمامی کمپین‌های مشتری انتخاب شده را جهت گزارش‌گیری انتخاب کنید.
ـ چه تاریخی؟ به صورت پیش فرض گزارش در یک بازه زمانی 14روز گذشته نمایش داده میشود ، در این قسمت می­توانید بازه­های زمانی که در اختیارتان قرارداده شده را از منو انتخاب کنید، این بازه‌ها بر اساس مناسب‌ترین گزارشاتی که می‌توانید مشاهده کنید انتخاب شده است. همچنین می‌توانید زمان انتخابی موردنظر خود را وارد کنید.
ـ گروه بندی؟ بر اساس 4 نوع گروه بندی میتوانید به صورت کمپین به کمپین، روز به روز، خلاقه به خلاقه، واحد تبلیغ به واحد تبلیغ و یا سیستم عامل به سیستم عامل گروه بنید نمایید تا در پایین صفحه به صورت جدول بندی این گروه بندی رو مشاهده نمایید

 مرحله 2: مشاهده گزارش

بخش ۱: اطلاعات عددی
اطلاعاتی که در گزارش دیده میشود بر اساس فیلترهایی است که انجام داده اید، این اطلاعات شامل موارد زیر است:
CPV:  نسبت درآمد به نمایش ۵ ثانیه است.
CPCV:  نسبت درآمد به نمایش کامل (۱۰ ثانیه) است.
هزینه: یعنی با توجه به انتخاب‌های انجام شده، جهت نمایش خلاقه‌ی مورد نظرتان چه مقدار هزینه کرده‌اید.
نمایش: یعنی بر اساس بازه زمانی که انتخاب کرده­اید، چند بار تبلیغات شما نمایش داده شده است.
کلیک: یعنی بر اساس بازه زمانی که انتخاب کرده­اید، چند بار بر روی تبلیغات نمایش داده شده‌ی مورد نظر شما، توسط کاربران مشاهده کننده تبلیغات، کلیک شده است.
نمایش کامل: تعداد تبلیغاتی که حداقل ۱۰ ثانیه از آن نمایش داده شده است (همان CPCV).
نمایش ۵ ثانیه: تعداد تبلیغاتی که حداقل ۵ثانیه از آن نمایش داده شده است (همان CPV).
شروع: تعداد تبلیغاتی که نمایش آن آغاز شده است.
25%: تعداد تبلیغاتی که حداقل ۲۵٪ از آن نمایش داده شده است.
50%: تعداد تبلیغاتی که حداقل 50٪ از آن نمایش داده شده است.
75%: تعداد تبلیغاتی که حداقل 75٪ از آن نمایش داده شده است.
اتمام: تعداد تبلیغاتی که به طور کامل نمایش داده شده است.
 بخش ۲: اطلاعات نموداری
گزارش این بخش بر اساس فاکتورهای انتخابی و بر اساس درصد نمایش، بصورت نمودار خطی نمایش داده می‌شود. می­توانید از طریق تحلیل نمودار، وضعیت مشتری‌های خود را بررسی کنید.
اطلاعات نمایش، کلیک و هزینه هر مشتری مرتبا در حال تغییر می­باشد. نمودار خطی این بخش، نحوه توسعه اطلاعات را در مدت زمان انتخابی شما به خوبی نشان می دهد. در این نمودار اعداد بر روی محور افقی از چپ به راست، درصد تعداد نمایش و اعداد بر روی محور عمودی از پایین به بالا درصد زمان نمایش ویدئو را نمایش می‌دهد. هر تبلیغ‌دهنده با انتخاب داده مورد نیاز خود می‌تواند مشاهده کند که در هر بازه زمانی چه تغییراتی در رابطه با آن مولفه بوجود آمده است و بر اساس آن برای تبلیغات خود برنامه ریزی های مناسبی انجام دهد.
خروجی گرفتن از بخش گزارشات:
با استفاده از دکمه‌های سمت چپ کادر، می‌توانید گزارش گرفته شده را «دانلود» کنید، گزارشات را «بروزرسانی» کنید یا موارد و فیلترهای انتخابی را «حذف» کنید.

 
آیا این متن توانست به شما کمک کند؟